הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
שלושה רמזים חדשים 1. ילד סורי רכוב על חמור – 2. דעא"ש בשנת תשע"ד – 3. טבח היזידים והקשר לקדיש: יתגדל ויתקדש שמיה רבא

שלושה רמזים חדשים 1. ילד סורי רכוב על חמור – 2. דעא"ש בשנת תשע"ד – 3. טבח היזידים והקשר לקדיש: יתגדל ויתקדש שמיה רבא

 • רוצים לדעת מה הפרוש של כי לה המלוכה ? ראו את הכתבה שצילמנו מהעיתון .. ילד סורי הגיע על חמור לבית חולים .. זה כבר מדליק נורה אדומה …חמור זה מזכיר לנו משהו… (משיח רוכב על חמור) כשאנו מעיינים בכתבה מתברר שס״ה פצועים שטופלו עד כה בבית חולים הוא 358 חולים!! בגימטריה משיח… יש כאן עוד רמזים קראו בתמונה.. זכרו רמז = 247 + פלא =111 = 358.. כשרואים את הפלא שברמז אנו מתחילים להבין.. שאין שום מציאות מלבד ה!!… והגיע הזמן לבקש משיח ללא הפסקה…  .. להגדלה לחץ על התמונה

רמז ילד סור בית חולים

למה התכוונו חז"ל כשרמזו שהמשיח יושב פצוע "בפיתחה של רומי"?

 • שימו לב למשהו מעניין דעאש

  והשנה היא תשע"ד

  כל האותיות אותו דבר חוץ מהאות [א] והאות [ת]

  בראשית ברא את בזוהר כתוב הקדוש ברוך הוא ברא קודם את האותיות לפני העולם

  כולו ואיך בדיוק האות א בדעאש והאות ת בשנה תשע"ד שבדיוק אותו ראשונה והאחרונה

  דע את השם אלוקייך במקום דע אש מים מנצחים אש התורה משולה למים

  הרב אברהם הכהן דרך: יריב שחר

איך תיראה חזית הבית שלכם עם שלט משיח: שימו סימן ברור במי אתם באמת בוחרים!! 

דגל משיח = התשובה לדגלים השחורים של מרצחי דעא"ש!

 • shelet-example-A

 • קדיש היזידים
  ידוע לפי המסורת הנבואית שמלחמת גוג ומגוג מתחילה כשאומות המערב תוקפות אומות ערביות, ולאחר מכן המלחמה זולגת לכיוון ישראל.
  נוסח הקדיש נכתב על יום הניצחון של ה' על גוג- מה שהנביאים קוראים לו 'יום ה' – והנביא יחזקאל מתאר בנבואה על גוג: "והתגדלתי והתקדשתי ונודעתי לעיני גויים רבים וידעו כי אני ה' ". (יחזקאל ל"ח, כ"ג)
  חז"ל לקחו את הפסוק הזה, ויצרו את הקדיש שהוא טקסט השתוקקות ליום ה' – לניצחון הגדול. הקדיש אמנם מתחיל במילים עבריות (יתגדל ויתקדש) אבל ממשיך כמעט כולו בארמית – יתגדל ויתקדש שמיה רבא, בעלמא די ברא כרעותיה וכולי.
  מה שמעניין הוא שנקודת המפנה – תחילת ההתקפה המערבית על דעא"ש – האומה האיסלאמית הוא הטבח האכזרי של דוברי שפת הארמית, שפת הקדיש, הלא הם היזידים. מאת Ben Cohen

מהי הרמז בשם של ארגון הדאע"ש רמזים נוספים 

הסרט האחרון שלנו המקדש בצפונות התורה – מצמרר לא לפספס

3 Comments

 1. יהודית

  ה' קיים תמיד,אין לו התחלה וסוף,והוא אחד.עשה בשמחה תמיד את רצון ה',ותחשוב תמיד:שרק ה' ואתה קיימים.מקור החיים,של כל הנבראים,הוא:מה' בלבד.
  הקדוש ברוך הוא,הוא תמיד קיים,הוא לא נברא,הוא תמיד קיים(אולי אפשר לומר שה' ברא את עצמו ולפניו לא הייתה שום בריה,בכדי לסבר את האוזן)לה' אין התחלה וסוף,עד שה' לא ברא נבראים,לא היה דבר כזה נברא,ה' ברא את הבריה הזו,בתוך הבריה הזו,ה' ברא,שמש,וירח,ויום ולילה,שהם זמן,בתוך הזמן הזה,הוא ברא אותנו,הוא ברא אותנו כי הוא טוב,ודרך הטוב להטיב,לכן ברא נבראים להטיב עמהם,אך אנו בני האדם,במעשינו הרעים הבאנו עלינו רעות שונות,וכולנו חטאנו לה',הקדוש ברוך הוא,ברא אותנו בני האדם,אף על פי,שידע שבני אדם רבים ימרדו בו,שרבים יעשו נגד רצונו,איזה עוד מלך עושה כן?אף אחד.כל אחד אחר במקום ה',היה בורא נבראים,שישרתו אותו,וישבחו אותו,אך ה' אינו כן,ברא ה' נבראים,שידע שיעשו נגד רצונו.כשבני האדם חוטאים למלך בשר ודם,אותו מלך טובח בהם והורג בהם באותו רגע,אך אין מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא כן,כשחוטאים לו בני האדם,הוא נותן להם חיים,ועושה איתם ניסים רבים בשעה שחוטאים לו,בשעה שעושים נגד רצונו,ונותן לבריות זמן רב בכדי לתקן מעשיהם הרעים,עד שמגיע העונש.וגם אין אנו יודעים מעשינו הרעים שעשינו בגלגולים קודמים,ועוד כשאנו חוטאים לה',אנו חוטאים ליד ה' ממש,שמלא כל הארץ כבודו,ואיזה מלך ישב בשקט בשעה שעושים נגד רצונו לידו?אף אחד.אין מלך כמו הקב"ה,שהוא רחמן כגודלו(מה לגודלו אין סוף,כך רחמיו ללא סוף)ובה' יש את כל הדברים הטובים כגודלו.וה' מקבל בחזרה את כל מי שחטא לו,ומהכל אפשר לשוב בתשובה,לשוב לה',לא משנה במה חטא האדם,שאין דבר העומד בפני התשובה.וה' אוהב כל יהודי ויהודיה,ואפילו לא עושים רצונו,ה' עדיין אוהב אותם מאוד.

  1. ר.י.

   אם הייתי אומר לך לפני ארבע שנים שילד סורי יגיע רכוב על חמור לבית חולים ישראלי היית מסתכל עליי כאילו נפלתי מהירח…
   "איך צה"ל לא הרג אותו?" אז זה היה מקרה הזוי… דווקא שאנחנו מתעסקים בסימנים של התגלות משיח, מגיע ילד סורי קטן על חמור? אם זה היה רק זה דיינו… אבל עוד רמז, ועוד רמז, ועוד רמז… כמה? משהו מבחינה לוגית לא מסתדר…. אתה אומר לעצמך "די, זה כבר לא יכול להיות מקרי!"
   אז הייתי אומר לך לפני המלחמה בסוריה שהמערב והאיסלם היו במלחמת דת זה היה נראה מופרך! היום זה כבר לא נשמע כ"כ הזוי אה? ומה לגבי ירושלים? המטרה של דעא"ש היא ירושלים! לא מכה, לא מדינה! י-ר-ו-ש-ל-י-ם! מכל המזרח התיכון שהם רוצים לכבוש. ואם אני אגיד לך שהעולם בסופו של דבר כאילו כדי להתפטר ולרצות את דעא"ש יסכים ל"נתינת" ירושלים כדי להשתיק אותם זה ישמע לך מופרך?
   כמה תגיד לגבי שתיקת העולם לטרור בישראל? הם חשבו שזאת בעיה רק שלנו…

השאר תגובה