הכנות לקראת הגאולה - משיח וגאולה בצפונות התורה
 
הגה”צ הרב בנייהו שמואלי:  סרטון מעלת קריאת הזוהר גם בלי הבנה (גרסא) – גם  של נשים וילדים-   : קוראי הזוהר – זוכים להגנה של רשב”י

הגה”צ הרב בנייהו שמואלי: סרטון מעלת קריאת הזוהר גם בלי הבנה (גרסא) – גם של נשים וילדים- : קוראי הזוהר – זוכים להגנה של רשב”י

הגה”צ הרב בנייהו שמואלי שליט”א- ראש ישיבת המקובלים נהר שלום- מדבר בסרטון על החשיבות העליונה  של לימוד הזוהר הקדוש, שרק בכוחו  להוציא  את ישראל מעומק הגלות והחושך, רק בכוחו לבטל גזרות קשות על עם ישראל והבאת  הגאולה. בסוף הסרטון  מחזק  את דבריו מרן הרב עובדיה יוסף זצוק”ל. רשב”י הוא ניצוץ משה רבינו, ורק  לו נתנה הזכות לגלות סודות עליונים בזוהר הקדוש, ולכן רק בזכות הזוהר הקדוש, יצאו עם ישראל מהגלות ברחמים.

כל הקורא/ת את הזוהר הקדוש גם ללא הבנה,  מבטל/ת מעל עצמו/ה ובני משפחתו גזרות קשות ,צרות ייסורים, חולאים רעים, ובכח הקריאה  מתברך מגן עדן העליון  וממעלה ממנו, מושך שפע  וברכה לעצמו ולכל העולם .(כידוע ע”פ הסוד- שכל מה שהתחתון מעורר בעליון, העליון משפיע אליו חזרה, בדיוק את אותו השיעור שעורר התחתון מלמטה, ולכן כשהאדם  מלמטה קורא בזוהר  הוא מפעיל  ומנענע השורשים בעולמות העליונים   ואזי  הם מצדם מורידים בדיוק את השיעור השפע שעורר אותו אדם לפעול  מלמטה  ( כבומרנג)

לקריאה משותפת בזוהר – לחץ כאן

איך פועלת בשמים הקריאה של הזוהר? ואיך יתכן שהזוהר פועל את פעולתו  בקריאה גם  ללא הבנה (בגירסא)?

הדבר נמשל לחולה  שבא לרופא ומבקש רפואה. הרופא נותן לחולה כדור כתרופה. החולה נוטל את התרופה ומבריא, ולא מתפלא ושואל הרופא, איך  זה  יתכן שהכדור ריפא אותו?  אלא כפשוטו, מבין שאם ישמע להוראות הרופא – הכדור ירפא אותו. אותו דבר עם הזוהר הקדוש- שהיא תרופה רוחנית לכל העולם הזה-   אפשר לסמוך על רשב”י בשעת הדחק ולדעת שבזוהר הקדוש, מוצפנים סודות עליונים המתקנים ובונים  עולמות, ומתקנים  נפש האדם (ובכך חוסכים ומבטלים מעל האדם הרבה צרות ויסורים וניסיונות קשים – כי התיקון הוא בשורש) ועצם קריאתם מנענעת את השורשים  העליונים שמוריקים שפעם ופעולתם וברכתם כאן למטה- בעולם הזה.

כדי לסבר את האוזן -כמו בגשמיות כאשר קוראים בשמו של האדם,  זה מעורר אותו ומפיח בו רוח לתשומת לב ופעולה, אותו דבר שקוראים שמות קדושים ומילים של הזוהר הקדוש השייכים לעולמות עליונים,  זה מפיח בהם רוח ומנענע אותם לפעולה ולתיקונים.  ולכן יש כח עצום בקריאה של כל אות  ומילה של הזוהר, ובפרט בקריאה בשבת שפעולתו מתעצמת  פי 1000 (מימי חול).(אנו בעולם הזה כמו מעין תחנת בקרה שמפעילה את כל השורשים העליונים לטוב או   לרע (ע”י עבירות). אם  כל עם ישראל יקראו בזוהר  שום כח  ואויב בעולם לא יכול לגבור על ישראל,  כידוע, כח רוחני הוא עצום לאין ערוך מכח גשמי,  ולכן ככל שיצטרפו יותר קוראים  לקריאת הזוהר הדבר יזרז מאד את הגאולה. ולכן כל יהודי/ה  ידע   שבכח קריאתו  (אפילו דקה אחת של קריאת  זוהר בכל יום) יכול להביא ישועה גדולה לעצמו    ולכלל ישראל   והוא שותף/ה מלא/ה בגאולת ישראל.

הגנה של רשב”י על קוראי /גורסי הזוהר

כל הקורא/ת את הזוהר הקדוש גם ללא הבנה,  רשב”י מגן עליו   (ישנם סיפורים שרשב”י  לפני מאה שנה הציל  במרוקו אדם שהיה משותק, שגרס  וקרא הרבה בזוהר, ואנשי ביתו היו נוהגים להעביר לו את הדפים של הזוהר יום אחד יצאו בני ביתו מהבית, ואותו אדם לא יכל להעביר את דפי הזוהר, ודמעות זלגו מעיניו, וקרא שוב ושוב את אותו הדף,  ואז התגלה אליו רבי שמעון, ואמר לו שירפא אותו מהשיתוק  בכדי שיוכל להמשיך לקרוא בזוהר, כשבני ביתו חזרו, היו המומים מגודל הפלא והנס העצום שארע לאביהם.

ועוד ידוע סיפור שרשב”י הציל אדם מעונש  מוות, אותו אדם היה שמש של רבי עוור וצדיק ואותו שמש היה נוהג  כל יום באשמורת הבוקר לקרוא זוהר לפני הרבי שלו. אותו שמש יהודי  בגלל שעסק בספסרות  הוטל עליו עונש מוות ע”י  מושל העיר,  ולא הועילו שום תחנונים מצד ראשי הקהילה היהודית, לביטול הגזרה.  ואז באחד הלילות המושל הרגיש שהוא  מוכה מכות נמרצות ונוראות , ואז לפתע  רשב”י התגלה אליו , ואמר: אני רבי שמעון ..  אתה גזרת עונש מוות  לשמש שנוהג לקרוא כל בוקר זוהר לפני הרבי שלו.  ובכך אתה משבית את שמחתי!!  המושל נבהל מאד, ויצא מביתו מיד ורץ לבית האסורים  לשחרר השמש ממאסרו, וביטל כמובן את עונש המוות.

תיקוני הזוהר

הצטרפו עכשיו אל הלימוד הגדול בעולם-

 אפליקציות לספרי הזוהר- כולם קוראים ביחד

אוצר הזוהר1 |   ספר הזוהר הקדוש  |  פתח אליהו  |   תיקון מ”ח בראשית תמן   |    תיקון מ”ג
אוצר חכמת הזוהר 2  -104 ספרים |  ספרא  דצניעותא  |   תיקוני הזוהר

    אדרא רבא |    אדרא זוטא |  | הערב רב וכל המסתעף |   זוהר התיקון הכללי
עלוני “אור הזוהר” |   זוהר “חוק לישראל” |      ספר ” שכר ועונש

תורת אמת – כל התורה  בלחיצה אחת !

בואו להיות שותפים לרשב”י ולגאולת עם ישראל

למעוניינים- –   ניתן לקבל  ספרי זוהר (אדרא זוטא ורבא) ( לגריסא) בחינם ( עד גמר  המלאי)  עם התחייבות לקריאה, או לרכישה טל. משה פרץ 050-2172778

. למעוניינים- להיות שותפים גאולת עם ישראל ושותפים לרשב”י –   ניתן לקבל  ספרי זוהר (אדרא זוטא ורבא) ( לגריסא) בחינם ( עד גמר  המלאי)  עם התחייבות לקריאה, או לרכישה

טל. משה פרץ 050-2172778