הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
הדרכה וחיזוק לקראת המלחמה הקרובה – כנסו! זה יעשה לכם טוב בנשמה! אין עוד מלבדו!

הדרכה וחיזוק לקראת המלחמה הקרובה – כנסו! זה יעשה לכם טוב בנשמה! אין עוד מלבדו!

הדרכה וחיזוק לקראת המלחמה הקרובה – כנסו! זה יעשה לכם טוב בנשמה! אין עוד מלבדו!

 

מסר מצדיק נסתר שליט"א

כשאני כותב את המסר הזה – כול הגוף שלי רועד ומשקשק כפשוטו ממש, בלא גוזמא כלל!

כשאני כותב את המסר הזה – כול הגוף שלי רועד ומשקשק כפשוטו ממש, בלא גוזמא כלל!

כשהתעוררתי הרגשתי פחד עצום, והבנתי שעכשיו זה הסוף והמלחמה הקרובה תהיה המלחמה הקשה והגורלית ביותר שספגה ארץ ישראל!!!

עם ישראל היקר! אנחנו לא יודעים באיזה סכנה אנחנו נמצאים, והמלחמה ממש מתחילה כעת חיה, והפעם זה לא יהיה משהו קטן כמו צוק איתן או עמוד ענן, ולא מלחמת לבנון!

זה יהיה כמו מלחמת יום הכפור, כמו ששת הימים!!! כן ממש  יותר גרוע רחמנא ליצלן!

יבואו מכל הצדדים, יהיה גשם של טילים, מטוסים מכל עבר…. מחבלים עם סכינים ארוכים מכל עבר וכל פינה עם דם בעינים מוכנים לשחוט כל מה שזז…

ובמיוחד מי שלא קדוש או לא צנועה…. רק יראי ה' והקדושים באמת יזכו להרים עינים לשמיים ולזעוק את זעקת חבלי לידת משיח – השאר – לא יהיה להם כבר צ'אנס, ההזדמנות שלכם חולפת, מי הפתי שלא יקח את העניין הזה ברצינות????

כל שניה יהיה פיצוץ מפחיד, לא רק מפחיד, אלא קוטל והרסני, רחמים!!!!

כל רגע יהיה התלקחות, כל רגע יהיה אסון חדש!!! אל תאמרו שלא הזהירו אתכם בני ישראל היקרים!!! כי אין עונשים אלא מזהירים תחילה!!! עורו והתעוררו בני ובנות ישראל!!!!

כל בית עכשיו על הכוונת…..

עכשיו "כביכול" הכל בסדר, השמש זורחת, הציפורים מצייצות ושרות, אנשים קמים בבוקר שמחים כביכול, רצים לעבודה או לבית הכנסת ולכולל,  הילדים הולכים לגן ולבתי ספר וישיבות, אנשים מרווחים כסף קונים מוכרים, חיים את החיים.. הגשם לא יורד…. האוטובוס מגיע…..

 

אבל יהודי יקר, אם משהו בפנים אומר לך שהכל הולך להשתנות בקרוב, אתה בהחלט צודק!!!

 

הכל יצא מתחת שליטה…… כשהקב"ה ילחץ על הכפתור האדום – אז שלום! נגמר הסיפור, להמשיך עם השקר או לא את זה תחליטו אתם, אבל אולי (והאולי הזה הוא משהו גדול) זה קצת מאוחר מדי!!!

אל מי תנוסו לעזרה, אל מי תברחו??? בבוא יום הדין, יום חיסול החשבונות, יום צרה ועברה ומהומה!!! יום אשר רק מי שיקרא בשמי אני אענה אותו, רק מי שיחזור בתשובה בלב שלם – ישרוד!!!

הסוד מתגלה כי כל יהודיה שלבושה בצניעות אמיתית כפי ההלכה – בוראת כל רגע וכל שניה מלאכי קדוש שמסובבים אותה ומגנים עליה, ונותנים לה שמירה והצלה מכל הצרות…..

וחס ושלום להפך כשאת הולכת עם הפאה המפוארת והחצאית הקצרה שמגיעה רק "3" אינטיש מתחת לברך… ועם כל הבושם והאיפור והתכשיטים ברשות הרבים, את בוראת כל רגע מלאכי חבלה, וככה מסובבים ומקיפים אותך מאות מאות מחנות של מלאכי חבלה, שיונקים את כל השפע והקדושה ממך, ומחכים לכל הזדמנות לטרוף אותך ולשסע אותך לגזרים, רק מרחמי ה' את עדיין בחיים!!!

אבל עכשיו  המלאכים האלו יתלבשו בגוף של מחבלים, וכל מחבל שיראה אשה פרוצה ירגיש אש כעס וזעם וירוץ לתקוף אותה חס ושלום!!!

כל ראיה אסורה שיהודי נכשל זה בורא מלאך משחית מלא עינים, מלא עינים והוא רוצה לנקום במי שיצר אותו לאכול אותו חי!!!

ומי גורמת כל זאת, אותה יהודיה שהלכה בחוסר צניעות מכל סוג שהוא!!!! וכן כל רגע שהולכת ככה בוראת עוד מלאך כזה ועוד מלאך, עד שיש לה אוסף לא קטן….

 

וכן כל יהודי שלא שומר את העינים והמחשבה והברית, כל יהודי שלא קדוש על כל מה שזה אומר….

אם הוא תינוק שנשבה – יש לו עוד תקנה, הוא לא ידע כלום, אבל מי שקרא ושנה ולמד גם גמרא – לו אין כבר תירוצים!!!

וכן להפך במדה טובה – כל יהודיה שמוסרת נפשה עכשיו והולכת למרות  הכל דווקא בצניעות אמיתית מגינה על עם ישראל!!! לא רק על עצמה….

מלך המשיח הולך להתגלות, ומי יזכה לראותו???

רק השומר עיני מראות ברע – יזכה,רק מי שצנועה באמת תזכה – תשכחו מזה לקבל פני משיח עם הפאה, אם לא תחזרו עכשיו אולי לא תהיו שם כדי לספר את הסיפור….

עת יציאה מהגלות, עת  להציל נשמות תועות, עת לקצץ רשעים מן העולם, עת הזמיר הגיע וקול התור נשמע בארצנו!!!!!!!!

 

אני מתחנן אל עם ישראל מתוך מעמקי ליבי שכל יהודי ירגיש את האחריות שיש לו ליהודי אחר. כל יהודי-אמיתי חש אחריות כלפי יהודי זולתו, הוא מרגיש שהוא חפץ לעשות חסד עם יהודי אחר – וכך אתם יודעים שזה באמת-יהודי. אני כל כך אוהב את עם ישראל שרק להגיד את זה – זה גורם לי לבכות ['עַל כֵּן הָמוּ מֵעַי לוֹ'], ואני מתחנן אליכם, בבקשה הקלו על עצמכם. שובו אל ה'. סלקו את העבירות שלכם את כל הפאות הנוכריות, את כל הביגוד הלא צנוע כל החצאיות הלא צנועות, כל הגרביים השקופות ובצבע העור, כל האיפור והבושם והבגדים הצמודים [ישעיהו ה': 'הוֹי מֹשְׁכֵי הֶעָוֹן בְּחַבְלֵי הַשָּׁוְא…'] ובמקום כל זאת להקדיש את כוחותינו לצמיחה רוחנית. והדרך הטובה ביותר להתפתח רוחנית זה כאשר הזמנים קשים. אנחנו לא רוצים אמנם שהזמנים יהיו קשים, אבל אנחנו מוכרחים להשתמש בזמני העתיד הקשים בכדי לעזור לנו לצמוח.

בבקשה, הבה נרכז את ליבנו ונשמתינו וכל כוחותינו לצמיחתנו הרוחנית, למרות שמסביבנו ישרור חורבן ומות. אנא, המשיכו להתעלות, אנא המשיכו להתקרב יותר ויותר אל הקב"ה.

כעת אין זמן. הבה נעשה זאת עכשיו! עכשיו! עכשיו! ['אין 'ועתה' אלא תשובה']

בעתיד הקרוב ביותר מדינת ישראל עומדת לקרוס. והיא כבר בתהליך של התפוררות עם כל הריקבון והניוון של עצמה. וזה מה שעומד לקרות – אם ירצה ה'. בקרוב מאד ה'כַאוֹס' (התוהו ובוהו) עומד להתגבר, והגאולה השלמה תתחיל בעזרת ה'. [עמוס ט': 'הִנֵּה עֵינֵי ה' בַּמַּמְלָכָה הַחַטָּאָה… בַּיּוֹם הַהוּא אָקִים אֶת סֻכַּת דָּוִיד הַנֹּפֶלֶת… וּבְנִיתִיהָ כִּימֵי עוֹלָם']

רק צריכים להחזיק בחבל שקושר אותנו לקב"ה, החבל הרוחני שקושר אותנו אליו, ולדעת שכל מה שהוא עושה עכשיו ותמיד – הכל זה לטובתינו.

נכון, אנחנו רואים את זה, וגם אפילו הח"ח זצ"ל אמר שהזמן ירוץ, ירוץ, וככל שמתקרבים יותר – זה ירוץ עוד יותר מהר, והכל ישתנה, וישתנה, וישתנה [ר' מזמור מ"ו: בְּהָמִיר אָרֶץ'].  יש רשימה שלימה של יהודים צדיקים שהם חולים עכשיו, פתאום קיבלו זה, וקיבלו זה, כל מיני דברים, ה' ישמור…

ש. האם ניתן להבין שאנחנו שרויים במצב של סכנות גדולות ברוחניות ובגשמיות, ורק בגלל הסבל של הצדיקים האלה זה מתעכב?…

ת. זה בודאי מתעכב כדי שנעשה קצת תשובה, אבל זה לא יחזיק הרבה זמן. תהיה מלחמה – אין ספק. תהיה מלחמה כזאת שלא חלמתם על זה. [אברבנאל העיקר הא',]

ש. מתי, באיזה תאריך?…

ת. לא אמרנו בדיוק, אבל ברור דבר אחד: זה עומד להתפוצץ – וזה יכול לקרות בכל רגע.

 ש. אם אנחנו נהיה כמו שצריך – לא יהיה לרשעים שום כח…

ת. בודאי שאנחנו שמייצרים את הרשעים עם כל העבירות שלנו. אנחנו גם מייצרים את המנוולים האלה שהולכים לעשות מצעד. אנחנו עושים את זה, אבל אנחנו עכשיו צריכים לחזור לאמת, ולנקות את עצמינו, ולעשות תשובה, זהו. זו התרופה להכל: רק תשובה, תשובה ותשובה. ['וָשָׁב וְרָפָא לוֹ'].

ש. אם ככה זה קשה עכשיו אז מה יהיה פה בעוד חודש?

ת. אני לא יודע מה יהיה עוד חודש, חוץ ממה שאני יודע שזה יהיה יותר גרוע. יהיה פורים, ואני חושב שנרגיש את הפורים מאד חזק. תשמעו את המילים שלנו – ולא לשאול שאלות… כשזה יגיע – תיראו. נרגיש את זה חזק מאד, את הפורים.

ש. את מה, את ההצלה של פורים או את הגזירה של הפורים?…

ת. אתם שואלים שאלות… אמרתי מה שהיה לי להגיד.

ש. אבל צריכים להסתכל על האור…

ת. בודאי. האור – זה התורה, הזוהר הקדוש,  ואת האור – יש לנו תמיד. אנחנו אף פעם לא נהיה בחושך אם נחזיק בתורה, אם נחזיק בקב"ה, בחבל שקושר אותנו אליו [ראשית חכמה, ש' האהבה פ"ב ופ"ג]. כי זה – האור, וכאשר כולם יהיו בחושך – אנחנו נהיה באור [פרשת בא: 'אוֹר בְּמוֹשְׁבוֹתָם'], וכאשר לכולם יהיה קר – לנו יהיה חם, כי האור הזה יחמם אותנו[תהלים כ"ז י'], וכאשר נהיה רעבים, אז גם כן, ה' יאכיל אותנו. [מזמור ל"ז]

כל יהודי שיש לו לב רגיש לסבלם של בניו של הקב"ה, יהיה מוגן בכל מקום בעולם.

רובו של עם ישראל כיום הם ע"ר (ערב רב). איך נוכל לדעת מי הוא ע"ר? ע"ר הוא אדם שלא יכול לבכות על הצרות של יהודי אחר. יהודי אמיתי, גם אם הוא לא מגיע לדמעות, אם הוא יכול לפחות להרגיש כאב בלבו על הצרות של יהודים אחרים, בין אם הוא אוהב את היהודי או לא, הוא צריך להיות מסוגל להרגיש כאב מהצרות של יהודים אחרים.

הערב רב שונא את הקדושה, וכן גם עמלק שונא את הקדושה. היום יהודים רבים הם מזרע עמלק. עמלק שונא קדושה הכי הרבה. לעמלק אין הרגשה פרט לשנאה כלפי אנשים שקרובים אל הקב"ה. גם לע"ר יש את זה, אבל לא כל-כך חזק. עם זאת, כל החיים שלהם הוא סביב עגל הזהב.

היהודים שהם מהשורש של הע"ר, הפכו את היהדות באמריקה ליהדות שטחית (חיצונית/פלסטית/ללא נשמה) וזיהמו בכך את העולם. (גרמו לכך שיהודים בכל העולם נמשכו לדרכי הגויים בלבוש, בסגנון המאכל, הבילויים, הפריצות וכו').

ה' עכשיו הורס את עגל הזהב. האנשים שמאד יתאבלו על עגל הזהב, היהודים שיסרבו עד לרגע האחרון של חייהם להודות שעגל-הזהב מסתיים לנצח, הם הם יתגלו כע"ר. ה' הוריד לעולם את כל הרשעים שהיו קיימים אי פעם, ובראש הפסגה את הנחש עצמו. אנחנו נמצאים עכשיו תחת כוחותיהם (שלטונם) והם יביאו אותנו למצבים נוראים ביותר. כל השקר עולה מכל פינה, ואנו מרגישים אבודים בים-של-שקר.

אבל היהודים שמחזיקים עכשיו את האמת (הביטחון בקב"ה), והם מוכנים לסבול כדי להיאחז באמת, לא יאבדו את שיווי המשקל שלהם, לא יאבדו את הכיוון שלהם, וככל שהם סובלים עכשיו יותר, הם יסבלו בעתיד פחות.

מי שמחזיק בעקשנות את הזנב של עגל הזהב ימחק על ידי אותו עגל הזהב. ה' ירסק את עגל הזהב וימחץ אותו עד הסוף. לא יישאר כלום מכל הגשמיות שמילאה את העולם וכמעט הרסה את העולם. האדם לא יכול להרוס את העולם. הקב"ה ברא את העולם, ורק הוא יכול להרוס אותו, ולא האדם! הרשעים יושמדו!

כן, העבירה הגרועה ביותר של הדור הזה היא חוסר-הקדושה. חוסר קדושה מגיע כאשר אנו שקועים בחומריות, כאשר אנו חיים כדי לספק את החושים והתאוות שלנו. אנחנו חיים כאילו שאנחנו מה שנקרא "חרדים" עם טליתות, כובעים וזקנים וכדו', אבל בתוכנו אנחנו, ברוב המקרים, בכלל לא "עם-קדוש". אנחנו אפילו לא מתיימרים להיות עם קדוש כי הרבה מהנשים שלנו נראות כמו פרחחות-רחוב, ומצב הצניעות יצא מכלל שליטה עד כדי כך שהחרדים ביותר מסכימים עם הפריצות של הנשים שלהם.

יהודי מצווה למות ולא להפוך לגוי חס ושלום (ייהרג ואל יעבור). אך אנו מאפשרים למשפחות שלנו לאבד את כל הקדושה שלהם, ואני לא צריך להיכנס לפרטים מה זה גורם לקהילה החרדית שלנו. אנו מוצאים הרבה בעיות מאוד גדולות בקדושה עד לנקודה שיש הרבה שאלות רציניות עם ממזרים וכדו'. לכן, כאשר הקדושה שלנו נפגמת, אם הקדושה שלנו הופכת לטומאה חס ושלום, אז עם ישראל יחדל להתקיים, חס ושלום.

זה גם מביא לניגודים (בין השאיפה לחיי קדושה כנגד השאיפה לתאוות העולם הזה) וזה פוגם גם בקדושה של הגוף, וגם בקדושה של הנפש. ובנוסף השאיפה לכבוד וכוח גורמת ללשון הרע. ניתן לומר שכל הקונפליקטים האלה המשתוללים בין קהילות יהודיות מביאים אותנו עד לשפל המדרגה. חוסר הקדושה שלנו, עם הפגיעה הגדולה שלנו בשמירת הלשון, יכולים להביא אותנו לאבדון, ח"ו.

"קדושים תהיו". קדושים תהיו. אתם שומעים? קדושים-תהיו! ] מה זה אומר? האם זה אומר שאשה יהיה לה פיאה שנראית כמו שיער? לא! וזה מושך עינים של גברים אחרים? האם זה מה שזה אומר? לא! אז מה זה אומר? זה אומר שצריכים ללכת ולאכול ברחוב בצורה בלתי-צנועה? לא! אז מה זה אומר כן? מה זה 'להיות קדוש'? אם גבר הולך ברחוב והוא אינו שומר על העיניים, למה? כי זה מצחיק, זה מבייש אותו לעשות את זה ['וְסָר מֵרָע מִשְׁתּוֹלֵל']. או שזה בכלל יותר מעניין אותו להסתכל על הנשים החרדיות היפות, ולצחוק מהנשים החרדיות שמנסות להיות בצניעות.

יהודי חייב לשמור עיניים. תמיד. גם מגברים וגם מנשים. אין הבדל. לא צריך להסתכל על מה שבן-אדם אחר עושה. זה לא מעניין אותנו. ברחוב במיוחד. אנחנו צריכים להיות קדושים, בלי מחשבות לא-טובות. אנחנו צריכים לשמור על עצמנו נגד זה. אנחנו חייבים לגדל את הילדים שלנו בצניעות, גם הבחורים וגם הבנות ['אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים… אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת…']. כולם. כולם. בדיבור, בהתנהגות, בתנועות-הגוף, בלבוש, ובשמירת העינים.

ואי אפשר להגיד תהלים, ולבכות, ולהיראות כמו איזו שחקנית-קולנוע לא צנועה. אי אפשר שהבן-אדם יעטוף את עצמו בטלית, ויניח תפילין, ויתפלל, ויבקש מהקב"ה בקשות, וכשהוא יצא החוצה הוא לא שומר על העינים שלו. וזה החיים שלנו היום.

אז במקום להעביר את הזמן עם שטויות אני מציע לכם להיכנס לתוך עצמכם, לחפש בפנים את הקשר הזה עם הקב"ה, ולחזק את זה, ולעזוב את כל הדברים האחרים. פשוט לחזק את זה, את החבל הזה, כי זה מה שמציל אותנו, ולא דבר אחר. [תהלים ל"ג י"ז]

.']. ואם אנחנו נבוא להקב"ה, ונוריד את הראש, ונקבל, ונשתדל להתקבל אצלו, הכל יכול, ואנחנו נקבל אותו כ'הכל-יכול' ולא שום דבר אחר. ששום דבר אחר לא יכול להיות במקומו, שום דבר אחר. לא שום אדם, לא שום ארגון. לא שום כלום. רק הוא. רק הוא. רק הוא.

ואז אפשר למנוע מראות כמו שראינו עכשיו ['וְקִרְעוּ לְבַבְכֶם וְאַל בִּגְדֵיכֶם', משנה תענית פ"ב], ולבקש מהקב"ה לתת לנו את הזכות לקבל משיח צדקנו, ברחמים ובשמחה. ושנבין מה זה אומר לעלות כל כך גבוה כדי להכנס לעולם של משיח, לעולם הבא של משיח. זה לא פשוט, לא פשוט לעלות ככה['מִי יַעֲלֶה בְהַר ה', וּמִי יָקוּם…']. ואי אפשר, אי אפשר לאכול פלאפל בדרך, אי אפשר לשתות קולה או ללקק גלידה בדרך. חייבים להיות רציניים, חייבים להיות קרובים לה', חייבים לדעת ש"אין עוד מלבדו", אין עוד מלבדו! רק הוא, אין עוד. ולהשתדל, ולהתגעגע, להיות אחד – רק אתו. להתגעגע! אתם שומעים?! להתגעגע! להתגעגע למשיח. להתגעגע להקריב קרבנות בבית-המקדש, להתגעגע, להרגיש געגועים, געגועים. ['אַשְׁרֵי הַמְחַכֶּה וְיַגִּיעַ' סוף דניאל, מזמור פ"ד, 'דור שהוא  מצפה למלכותו מיד נגאלין']. כי אם לא מרגישים את זה – לא תוכלו לחיות בעולם כל-כך טוב, כל כך קרוב לה'. אנחנו נהיה בפנים – ואתם תהיו בחוץ [שבת קנג.]. לא כדאי.

ואיך אתן, גבירות, שהנכן "יידישע-מאמא" יכולות להסתובב עם חצאיות קצרות וצמודות, צוואר פתוח ופאות שנראות כמו ובאמת שיער אמיתי? זה גורם לכן להיראות לא-נשואות. אתן מאפרות את הפנים שלכן, דבר שאסור באופן מוחלט, ואתן יושבות במסעדות וזוללות… ואתם עוד הולכים לאירופה כדי להתפלל בקברי–צדיקים כדי לבקש לתת לכם עושר.

במשך שנים, הרבה יהודים חלו במחלות קשות, ה' ישמור. בתי החולים התמלאו ביהודים חרדים, שלא נדע. הרבה אנשים צעירים נפטרים, למרות שלכאורה אנחנו צדיקים ונותנים כל כך הרבה כסף לחסד, אז למה כל-כך הרבה אנשים נפטרים שלא נדע, ומדוע הריפוי כרוך בכל-כך הרבה סבל וייסורים? למה?

בל נטפח לעצמנו על השכם ונאמר שהפטירה שלהם היא "כפרה לדור" – זה לא נכון. הם גוססים על מנת לגרום לנו לבכות ולגרום לנו שנבקש ונתחנן לה' כדי לרפא אותם! אבל אנחנו קוברים את המתים, שוכחים את התפילות, וממשיכים הלאה. עסקים כרגיל.

אנחנו לא רואים שהעולם מתפרק?! אתה לא רואה שאפילו הגויים מדברים ברצינות על סוף העולם?! אבל אנחנו עדיין עם הטריקים הישנים, עדיין שקועים עמוק בעשיית כסף, עדיין עם הלשון-הרע שלנו, עם ההרגלים שלנו, שהם כל-כך לא כשרים עם התאוותנות והרצונות שלנו.

כמובן שיש כאלה שעדיין מנסים לחיות חיים של אמת, אבל הם מעטים מאוד, ולכן חרדי יקר שלי, בבקשה תזעק לקב"ה עם דמעות, תעשה תשובה על כל רשימת העבירות, אחת אחת, לחזור לאמת, להיפטר מכל הגשמיות המוגזמת שלך, לטחון את עגל הזהב לאבק דק, ולזרוק אותו לכל הרוחות

. אני רק רוצה לומר שהעולם מתפרק, וארצות-הברית של אמריקה כבר לא קיימת כאומה דמוקרטית. אני לא נביא,. ואני גם מאמין שיהדות אמריקה נמצאת בסכנה גדולה. אני גם מאמין כי יהדות אירופה נמצאת בסכנה גדולה, וכנראה יהודים בכל רחבי העולם נמצאים בסכנה גדולה.

אבל למרות שעברנו את הנאצים וסבלנו כל כך הרבה, כל כך הרבה יהודים נהרגו בדרכים מזוויעות מאוד, כל כך הרבה בתים נטושים, חיים כה רבים נהרסו, כל כך הרבה יהודים סבלו רק בגלל שהם היו יהודים. בקרוב שוב היהודים יהיו מטרה, והפעם זה יהיה אפילו יותר גרוע, כי זה יהיה ליהודים בכל רחבי העולם, ולא יהיה שום מקום לברוח אליו.

וכאשר כל יהודי שיכול לעלות, יגיע לארץ ישראל, בשלב זה או בסמוך לאותה נקודה, כל אומות העולם תבואנה נגד ארץ ישראל. ואז הקב"ה יראה את כוחו. הוא יראה שהוא ריבונו של העולם, בורא-העולם ושליט העולם לנצח.

עד אז אני מבקש מאחיי היהודים, אני מתחנן לפניכם, אנא, התקרבו לקב"ה. זו הדרך היחידה להציל את עצמכם. עשו זאת עם כל הלב והנשמה שלכם, ותעשו מאמץ מיוחד לעזוב את המדינות שהייתם אורחים בהם אלפיים שנה, ותחזרו לבית שלכם, תחזרו לארץ ישראל, הארץ אשר ה' נתנה לאברהם אבינו ולצאצאיו.

הזמן מתקרב בצעדי ענק. אם אתם לא עושים צעד בקרוב (לעלות ארצה) זה יהיה הרבה יותר קשה לאין-שיעור לאחר מכן. נכון, ה' ישמור את כל היהודים האמיתיים, אבל אז זה יהיה הרבה יותר קשה (לעלות לארץ ישראל).

היהודי שעכשיו מרים את עצמו ואפילו אם עדיין יש לו קצת רכוש, מוותר עליו, (לדוגמא יש לו בית גדול ומפואר עם בריכת שחיה) ומגיע לארץ ישראל, יש לו זכות עצומה, והקב"ה לעולם לא יעזוב אותו. אם הוא זועק לקב"ה ומעמיד את עצמו בסכנה בהגעתו לארץ ישראל, ה' לעולם לא יעזוב אותו.

ם. אני מקווה שיותר יהודים יתעוררו. אני מקווה שלא נצטרך לחכות יותר מדי זמן לגאולה. אני מתפלל יום ולילה שהאחים היהודים שלי יראו את האמת, ויכינו את עצמם באמת לביאת המשיח.

ואני מרגיש עצוב בגלל שיהודים סובלים, אבל הם פשוט לא מקשיבים! הם לא מקשיבים לקב"ה. הם אינם חיים כמו שיהודי אמיתי צריך לחיות. הרבה הלכו רחוק כל כך, עד שהיהדות שלהם היא כמעט בלתי ניתנת לזיהוי, פרט לעובדה שהם עדיין מניחים תפילין וציצית וכו'…

שאלה:איך זה שהרבנים לא אומרים לאנשים לבוא לארץ ישראל?

תשובה: אני לא יודע, הרבנים מעוניינים באמריקה. רובם ככולם שקועים בגשמיות כמו האחרים. אל תשכח את ה"דברי-חיים" זצ"ל אשר אמר באופן ברור, כי בסוף הזמן (בסוף הגלות) רוב היהודים וגם הרבנים יהיו ערב רב.

אני רוצה להגיד לכם שהטרגדיות לא הסתיימו. אני רוצה שתבינו שאמריקה הפכה למקום מכוער. ארצות הברית איבדה את היופי שלה. האנשים איבדו את חירותם והיא הפכה למקום מסוכן, ובמיוחד עבור אנשים שמאמינים בה'. אבל לא רק היהודים בסכנה, גם המאמינים מכל הסוגים – הנוצרים, המוסלמים וכדו', כל אלו שמאמינים באלוקים נמצאים בסכנה. אבל כמו בכל חברה שבה עמלק ואדום שולט, יש הנאה מיוחדת ותחושה של סיפוק והתרוממות רוח מרדיפת יהודים, וזה בקרוב יהיה גם בארצות הברית.

מחנות (ההסגר) מוכנים. כל מה שצריך לקרות הוא התחלת החוק הצבאי (חוק מרשל), ומאותו הרגע יתחיל הסבל האמיתי. ואל תחשוב שאם אתה בישראל, הזרוע הארוכה של ה"סדר העולמי החדש" לא תנסה לרדוף את היהודים בישראל. הם כנראה יתחילו עם יהודים אמריקאים מכל מיני סיבות.

אני רוצה להסביר שבכל מקום שאנחנו נמצאים בעולם, אנחנו בסכנה. אולם ברצוני לחזור ולהדגיש שהמקום הבטוח היחיד כעת ליהודי, הוא בארץ ישראל. כי כאן ה' יגן על כל מי שזועק אליו לעזרה, כל מי שמוכן להקריב כדי להיות יהודי.

היהודים שמאמינים מאוד ובוטחים בקב"ה, אשר יבואו לארץ ישראל, יקבלו הרבה זכויות, כי זה לא קל. אלה שגרים כאן כבר, אבל לא בוטחים בקב"ה. אם הם יתחילו לבטוח בה', הם יסבלו פחות לפני הגאולה. לכל אלה שמאמינים ובוטחים בה', אלה שזועקים לה' לעזרה וחיים בארץ ישראל, יהיה להם הרבה יותר קל לפני הגאולה.

אני גם רוצה לומר שהע"ר אשר השתלט כביכול על הקהילות שלנו, על הערים שלנו, הע"ר בממשלה של הציונים, בכנסת, גם אם הם יצעקו לה', ה' לא יעזור להם. הם לא באמת זועקים לבורא העולם, כי הם לא באמת מאמינים בקב"ה. כאשר הדברים יסתדרו, הע"ר יחזרו לבגידתם, ולכן הם יאבדו !

אבל היהודים האמיתיים אשר הנשמה שלהם הייתה בהר סיני, תמיד יהיו הבנים המיוחדים של הקב"ה, ותמיד יהיו קרובים לקב"ה יותר מכל עם אחר בעולם.

החודשים הבאים יביאו לנו דברים קשים מאד. וכדי לעבור את זה – נצטרך להתחזק. חייבים להתחזק. חייבים להתקרב לה' [דברים י"א: 'אֹתוֹ תַעֲבֹד וּבוֹ תִדְבָּק'], ולזרוק את כל הגשמיות המיותרת, ולהתקרב לאמת. חייבים. זו ה'אנטיביוטיקה' להרס הטוטאלי, שה' ישמור. כי זה הדבר היחיד שיכול להציל אותנו [דברים ד' ד'. זכריה ב' ט': 'וַאֲנִי אֶהְיֶה לָּהּ נְאֻם ה' חוֹמַת אֵשׁ סָבִיב…'].

דברנו כבר כמה זה חשוב, שהדבר הכי חשוב – זה הקשר שלנו עם הקב"ה  וזה שאנחנו צריכים לחזור ליידישקייט כמו שפעם היה ['וְשָׁבוּ בָנִים לִגְבוּלָם…' ירמיהו ל"א. וע"ש פסוק כ'] קרוב יותר להקב"ה, שאנחנו צריכים לחיות אך ורק בשביל לעשות את רצון ה', מהבוקר עד הלילה, ומהלילה עד הבוקר [ס' החינוך מצוה ת"כ, אגרא דכלה פר' עקב]. היהודי – יש לו דינים על כל דבר ודבר במשך היום, על איך שהוא קם בבוקר מה הוא צריך להגיד, איך שהוא צריך להתלבש, הכל מדויק

ואני בוכה ובוכה על הטיפשות של העם שלנו ['גָלָה עַמִּי מִבְּלִי הַדָּעַת'], לא כולם, ברוך ה'.

אבל מעט היהודים שכן ישמעו אותי – הם-הם יצליחו לשרוד. והם יקבלו משיח צדקינו.

והם יהיו מעטים ['אֶחָד מֵעִיר וּשְׁנַיִם מִמִּשְׁפָּחָה', סנהדרין קי"א. ועי' משך חכמה ר"פ וארא עה"פ 'ולקחתי אתכם לי לעם']. אבל ה' יציל את כל היהודים האמיתיים שרוצים אמת [ירמיהו נ' כ': 'כִּי אֶסְלַח לַאֲשֶׁר אַשְׁאִיר']. יהיו מעט מאד ['כִּי אַתֶּם הַמְעַט', דברים ז'. הדור האחרון פרק י"ב]. אבל כמו שהיהלום הוא קטן, וחזק, וחשוב ביותר, גם עַם ישראל, כמה שהוא קטן, אפילו 'פיצפון' – היהלום הזה, הקטן, הוא יאיר את העולם. [זכריה ט' ט"ז, ישעיה ס' א'-ב': 'וּכְבוֹד ה' עָלַיִךְ זָרַח', 'כִּי הִנֵּה הַחוֹשֶׁךְ יְכַסֶּה אֶרֶץ… וְעָלַיִךְ יִזְרַח ה', ועי' סנהדרין צט.]. ה' יאיר את העולם עם היהלום הקטן הזה שקוראים לו 'עם-ישראל', [ישעי' מ"ב ו': 'לְאוֹר גּוֹיִים', שמות י"ט: 'עַם סְגוּלָה', רש"י וספורנו שם]. ועם ישראל יעלה, ויעלה, ויעלה, וכל האנשים הגשמיים ירדו, וירדו, וירדו לתהום [רבנו יונה שערי תשובה שער ב' מאות י"ח]. כי הגשמיות – זה כבד וגס, והרוחניות – זה קל ועמוק [ישעיהו כ"ו י"ט]. ואנחנו נעלה ונעלה מעלה-מעלה, ונהנה רק מזיו הקדוש ברוך הוא ['בְּאוֹרְךָ נִרְאֶה אוֹר'. ועי' נדרים ח:].

ואנחנו נהנה לנצח ['וּנְרַנְּנָה וְנִשְׂמְחָה בְּכָל יָמֵינוּ'. תהלים צ']. אבל העולם הזה שאנחנו מכירים יתפרק, יתמוסס. אבל למה זה צריך היה להסתיים ככה? למה?! אבל אנחנו לא שואלים שאלות. הקב"ה – הוא הכל-יכול [איוב מ"ב ב'], ולכל דבר יש סיבה [ברכות ס:], ואנחנו צריכים לקבל את הכל בשמחה, כי זו הדרך הכי-טובה שיכולה להיות, אבל בכל זאת אני לא יכול להפסיק לבכות על עמ"י ['אוֹי מִי יִחְיֶה מִשׂוּמוֹ קֵ'ל'].

עם ישראל, שקיימים אולי שמונה מליון שהם באמת יהודים, כפי הדין, ובתוך כל שמונת-המליון האלה יש בודאי ובודאי רובם ערב-רב ['וְעוֹד בָּהּ עֲשִׂירִיָה…'], כמו שכתוב בהרבה מקומות – אז נשארו קצת יהודים, ועוד יותר יהודים יֵרדו [ישעי' ו': 'וְשָׁבָה וְהָיְתָה לְבָעֵר…', מהרש"א סומ"ס כתובות]. יהיו מעטים מאד שיקבלו משיח צדקנו ['וּבַשְּׁרִידִים אֲשֶׁר ה' קוֹרֵא', יואל ג'].

השאר תגובה