הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
היהלום שבכתר- הסרט החזק ביותר של השנה-  וידוי מרגש ומצמרר של דוגמנית  שעברה מוות קליני

היהלום שבכתר- הסרט החזק ביותר של השנה- וידוי מרגש ומצמרר של דוגמנית שעברה מוות קליני

איך השתלשלו חייה של דוגמנית שהתחזקה בדת  ועברה  עליות מורדות  במהלך התשובה-   חוותה תאונת דרכים קשה,  שבמהלכה עברה  מוות קליני, מספרת על  החום והאהבה  והרחמים הגדולים שחוותה בשמיים ומאידך הצער הבושה הנוראית  -וידוי מרגש ומצמרר.

הדוגמנית לאה חיה מספרת : הלכתי לאחר נישואי עם מטפחת והיה לי קשה עם מצווה הזו , וביום מן הימים נמאס לי …והחלטתי לקצר החצאית מארוך  לאל מתחת לברך, להתלבש  קצת יותר צמוד,  ובעיקר החלטתי  להתחיל לחבוש פאה נכרית- כדי להראות כמו פעם.., למה לבנות אחרות מותר פאה  ולי אסור? ! בעלי התנגד, החלטנו ללכת לרב , והחלטנו שמה הרב יפסוק  בענין הכיסוי ראש -אני אקבל על עצמי.

. בחרדה גדולה הלכנו לרב. והרב אמר: יש פוסקים שמתירים פאה נכרית, ולכן את יכולה לחבוש פאה,  ואמר לבעלי : מותר לאישה להיות יפה!    למורת רוחו של בעלי,..אבל אני שמחתי על פסיקתו של הרב,  כי ..אין שמחה כהתרת הספיקות, וכך נגולה אבן מליבי.

עכשיו לאחר שחבשתי הפאה , הייתי יפה מאד  נראית כמו שהייתי  לפני הנשואין…"חזרתי לעצמי" .

.. לאחר מספר חודשים..עלתה לפי לפתע מחשבה רעה…" את הולכת להשאר לבד" נחרדתי נורא..נלחמתי עם מחשבה הזו.. והרגשתי  נורא.  ולאחר זמן מה ..בטיול משפחתי לצפון.. התרחש- הנורא מכל – תאונת דרכים..קטלנית,      לאה חיה "עלתה" לשמים, ומספרת מה שחוותה שם למעלה  מה אמרו לה שם בשמים .. ומהו היהלום שבכתר? . הכל בסרטון המרגש  ביותר שלפנכם

השאר תגובה