הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
המערכה שהתחילה בעזה והקשר לטורקיה וגימטריות על תשע"ו + רמזים על ה13 חיילים שנהרגו בגדוד 13 ביום ה13

המערכה שהתחילה בעזה והקשר לטורקיה וגימטריות על תשע"ו + רמזים על ה13 חיילים שנהרגו בגדוד 13 ביום ה13

דברים חשובים ממערכת "סוד החשמל"

בסוף המאמר הוכחות נוספות על שנת התשע"ו

ונביא דברים ששמעתי בשם צדיק גדול מגדולי ישראל שליט"א המערכה שהתחילה בימים אלו בעזה לא תיפסק לפני שתתפתח ממנה מלחמת עולם שלישית, שהיא מלחמת גוג ומגוג הנוראה שעליה נבאו כל הנביאים, שבמהלכה יתגלה מלך המשיח ויגאלנו גאולת עולם. וְהוֹסִיף הרה"ג ר' גַּמְלִיאֵל הַכֹּהֵן רַבִּינוֹבִיץ שליט"א בעמח"ס 'גַּם אֲנִי אוֹדֶךָּ' שחמאס בגימטריא לגוג ומגוג עם האותיות, לרמז שמלחמת החמאס בעזה תוביל למלחמת גוג ומגוג.

ונראה לבאר אפשרות איך תתפתח מלחמת גוג ומגוג ממלחמת עזה, על פי מה שכתוב (דניאל יא, יג) "וְשָׁב מֶלֶךְ הַצָּפוֹן וְהֶעֱמִיד הָמוֹן רַב מִן הָרִאשׁוֹן וּלְקֵץ הָעִתִּים שָׁנִים יָבוֹא בוֹא בְּחַיִל גָּדוֹל וּבִרְכוּשׁ רָב: וּבָעִתִּים הָהֵם רַבִּים יַעַמְדוּ עַל מֶלֶךְ הַנֶּגֶב וּבְנֵי פָּרִיצֵי עַמְּךָ יִנַּשְּׂאוּ לְהַעֲמִיד חָזוֹן וְנִכְשָׁלוּ: וְיָבֹא מֶלֶךְ הַצָּפוֹן וְיִשְׁפֹּךְ סוֹלְלָה וְלָכַד עִיר מִבְצָרוֹת וּזְרֹעוֹת הַנֶּגֶב לֹא יַעֲמֹדוּ וְעַם מִבְחָרָיו וְאֵין כֹּחַ לַעֲמֹד: וְיַעַשׂ הַבָּא אֵלָיו כִּרְצוֹנוֹ וְאֵין עוֹמֵד לְפָנָיו וְיַעֲמֹד בְּאֶרֶץ הַצְּבִי וְכָלָה בְיָדוֹ: וְיָשֵׂם פָּנָיו לָבוֹא בְּתֹקֶף כָּל מַלְכוּתוֹ וִישָׁרִים עִמּוֹ וְעָשָׂה וּבַת הַנָּשִׁים יִתֶּן לוֹ לְהַשְׁחִיתָהּ וְלֹא תַעֲמֹד וְלֹא לוֹ תִהְיֶה: וְיָשֵׂם פָּנָיו לְאִיִּים וְלָכַד רַבִּים וְהִשְׁבִּית קָצִין חֶרְפָּתוֹ לוֹ בִּלְתִּי חֶרְפָּתוֹ יָשִׁיב לוֹ: וְיָשֵׁב פָּנָיו לְמָעוּזֵּי אַרְצוֹ וְנִכְשַׁל וְנָפַל וְלֹא יִמָּצֵא: וְעָמַד עַל כַּנּוֹ מַעֲבִיר נוֹגֵשׂ הֶדֶר מַלְכוּת וּבְיָמִים אֲחָדִים יִשָּׁבֵר וְלֹא בְאַפַּיִם וְלֹא בְמִלְחָמָה". ומבאר הָ'אִבְּן עֶזְרָא' ועתה יחל לדבר על העתידות שנשארו ודע כי ארם היא צפונית מערבית לארץ ישראל גם קוסטנטינא היא צפונית, ובעת קץ שיגיע קץ מלך הצפון אשר אמר והצליח עד כלה זעם אז יבא קץ הגואל כאשר יפרש, והנה לא הזכיר מתי יהיה זה רק הזכיר כי זה המלך אשר יצא ועשה מלחמה עם מלך מצרים וילכוד את מצרים, וילך לארץ ואז יהרג, ואחר ימים ידועים במספר מיום מותו יבא הגואל לישראל. רואים מה'אבן עזרא' שלפני ביאת הגואל תתפתח מלחמה בין טורקיה למצרים, כאשר הטורקים יכבשו את מצרים, וינסו לעלות על ארץ ישראל ויכשלו. ובימים אלו אנו שומעים על התגרויות מלחמה בין טורקיה למצרים סביב הנושא של עזה וארץ ישראל. וכבר ראינו בעבר בפרשת ספינת המרמרה שהטורקים היו מוכנים להלחם עבור עזה. והמלחמה הזאת תגרור אחריה מלחמת אדום וישמעאל בכל העולם, כי רוסיה תצא למלחמה נגד טורקיה, כידוע שהם שכנים אויבים זה לזה וחלוקים מאד בענין עזה. וכבר הבאנו מהספר 'אוֹרְחוֹת רַבֵּנוּ' מֵהַסְּטַיְיפְּלֶר (עקבתא דמשיחא חלק ה עמוד עג וכעין זה בחלק א עמוד מד) קַבָּלָה בְּיָדֵינוּ מִתַּלְמִידֵי הַגְּרָ"א בְּשֵׁם הַגָּאוֹן: אִם הַסְּפִינוֹת שֶׁל מַלְכוּת רוּסְיָא יֶחֱצוּ אֶת מֵיצַר 'בּוּסְפוֹרוּס' [הַ'דַּרְדַּנַלִּים'] צְרִיכִים לִלְבֹּש בִּגְדֵי שַׁבָּת, לוֹמַר לְךָ, שֶׁהַשָּׁעָה קְרוֹבָה אָז לְבִיאַת הַמָּשִׁיחַ. וּמָרָן הַסְּטַיְיפְּלֶר זצ"ל בֵּאֵר, שֶׁהַכַּוָּנָה שֶׁיִּכְבְּשׁוּ אֶת הַמָּקוֹם.וְכֵן מוּבָא בְּסֵפֶר 'כְּלִילַת יוֹפִי' (עמוד ש"ז) ג' נְבִיאִים נִתְנַבְּאוּ בְּסִגְנוֹן אֶחָד, הַגְּרָ"א, הַיְּהוּדִי הַקָּדוֹשׁ מִפְּשִׁיסְחָא, וְרַבִּי יִשְׂרָאֵל מֵרוּזִ'ין, כָּל אֵלּוּ הַשְּׁלֹשָה אָמְרוּ מַמָּשׁ בְּנֹסַח אֶחָד, כִּי בְשָׁעָה שֶׁהָרוּסִים יִכָּנְסוּ לְטוּרְקִיָּא, צְרִיכִין אָנוּ לִלְבֹּש בִּגְדֵי יוֹם טוֹב לִכְבוֹד בִּיאַת הַמָּשִׁיחַ.

מָצִינוּ בַּמִּדְרָשׁ (קה"ר יב, ט) בִּקֵּשׁ קֹהֶלֶת לַעֲמֹד עַל הַקֵּץ מָתַי, שֶׁנֶּאֱמַר "אִם תָּעִירוּ וְאִם תְּעוֹרְרוּ אֶת הָאַהֲבָה עַד שֶׁתֶּחְפָּץ", אָמַר לוֹ הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא כְּבָר הִכְתַּבְתִּיהוּ עַל סֵפֶר הַיָּשָׁר "כִּי יוֹם נָקָם בְּלִבִּי וּשְׁנַת גְּאוּלַי בָּאָה". רַבִּי שָׁאוּל דנווה מַתְנִי לֵהּ בְּשֵׁם ר' שִׁמְעוֹן אִם יֹאמַר לְךָ אָדָם מָתַי קֵץ הַגְּאֻלָּה הֱוֵי אוֹמֵר לוֹ "כִּי יוֹם נָקָם בְּלִבִּי" כְּתִיב, ר' יְהוּדָה בְּר' סִימוֹן בְּשֵׁם רַבִּי יְהוֹשֻׁעַ בֶּן לֵוֵי שְׁלֹשָה סִימָנִים סִימַנְתִּי לְךָ וְסִיַּמְתִּי לְךָ בִּקְבֻרָתוֹ שֶׁל מֹשֶה "בַגַּי בְּאֶרֶץ מוֹאָב מוּל בֵּית פְּעוֹר", וְאַף עַל פִּי כֵן "וְלֹא יָדַע אִישׁ אֶת קְבֻרָתוֹ" לִבָּא לְפוּמָא לֹא גַּלֵּי. וְרוֹאִים שֶׁקֵּץ הַגְּאֻלָּה נִרְמָז בִּקְבוּרַת מֹשֶה, וּכְמוֹ שֶׁעַל קְבוּרַת מֹשֶה כָּתוּב "וְלֹא יָדַע אִישׁ אֶת קְבֻרָתוֹ", כָּךְ זְמַן קֵץ הַגְּאֻלָּה נסתר ולא נודע. וביאר הרה"ג ר' יוסף מורסיאנו שליט"א שהכתוב "ולא ידע איש את קברתו" ס"ת תשע"ו. וכן בית פעור עם האותיות והכולל בְּגִימַטְרִיָּא תשע"ו. וְכֵן מָצִינוּ בַּזֹּהַר (תצא רפ.) עַל הַכָּתוּב "וַיִּקְבֹּר אֹתוֹ בַגַּי", שֶׁמֹּשֶה נִקְבַּר בְּסוֹד הַכָּתוּב "כָּל גֶּיא יִנָּשֵׂא". וְעַל זֶה נֶאֱמַר הַפָּסוּק שֶׁל הַגְּאֻלָּה הָעֲתִידָה עַל הַנְּקָמָה בֶּאֱדוֹם,  "וַיַּךְ אֶת אֱדוֹם בְּגֵיא מֶלַח".

——————————
שימו לב היה לנו רמזים גדולים במספר 13 ביום ה13 ללחימה בעזה אצל גדוד 13 בשעה 13 הניצול היחיד בנס: שילה

שילה + 13 = משיח = רמז בקשו את ה' ואת המשיח כדי שגורלכם יהיה כמו שילה… ולא כמו השאר…

shilo-chadad (1)

דברים שכתבנו ושכתבו לנו בהקשר למספר 13

13 נהרגו לנו !!
שימו לב למספר 13
שרואים לאחרונה
שימו לב לפסוק שפרסמנו כבר בהקשר לחדירת המחבלים בסופה
עַל כֵּן יֵאָמַר בְּסֵפֶר מִלְחֲמֹת יְהוָה אֶת 'וָהֵב' בְּסוּפָה
התחלנו את המבצע בסופה – 13 – מחבלים חדרו
והב = 13
13 פרחים נקטפו היום!!
נמצאו 13 מנהרות – מפרסמים ביומיים אחרונים
המספר 13 מנצנצ לאחרונה שימו לב
13 = אהבה = אחד = ה' אחד
משה = 345 + 13 = 358 משיח
כבר כמה ימים אנו שמים לב למספר אנו עדיין מלקטים את הרמזים

תגובות: (תודה למגיבים)
* יג מידות רחמים של הקב"ה… אותו קב"ה שציווה את שאול המלך ע"י שמואל הנביא להרוג את עמלק ולא להותיר מהם זכר מעולל ועד זקן. אפילו לא צאן… לכן מי שחוזר ונלחם בישראל גם שמובן לו שאין לו שום סיכוי לנצח ועושה זאת רק מתוך כוונה לקרר את האמבטיה לכל שאר האויבים שלנו… אין אצלו חפים מפשע… כל מי שלא קם במשך עשרים שנים ועשה מעשה למגר את החמאס מקרבו חייב מיתה. כל השאר גלות {מאיר מצא}

* זה גם היום ה-13 למבצע.. Yakov Gomon
****
13 לוחמים
ביום ה13 ללחימה
מגדוד 13 גולני
13 גמטריא "אהבה" ו"אחד" נתחזק באהבת חינם כאיש אחד בלב אחד. מאת: אחדותישראל

**אנה ולסוב יום אחרי ה 21.7.14 כפולות של 7 מספר קדוש על פי הקבלה

## Guy Shuraki עוד משהו. זה קרה ב20-7 (20-7=13

******
תוספות: 21.7.14 היום גם ההילולא של בעל התומר דבורה'
על ענייני שלוש עשרה מידות הרחמים

שהם כנגד 13 הימים שבתוך ימי בין המצרים
מי"ז בתמוז ועד ראש חודש מנחם אב

הפוסט במקור בדף הפיסבוק באלבום "תיעוד אירועים"  בלינק זה

ראו את הסרטונים הקשורים

תמונה 11

תמונה1

בימים הבאים ובשבועות הבאים לא יהיה שום מקלט בטוח, רק בבית ה'

 

כיפת ברזל
iw → he
ויגאלנו

10 Comments

 1. לא מובן

  ממש לא מובן לי , האם אתם מתכוונים לומר שמלחמה זו תמשך למעלה משנה ? לפי דיבריכם שבשנת תשע"ה יהיו מלחמות שיכנסו לשנת תשע"ו ואז יבוא מלך המשיח , יוצא לפי הדברים עכשיו שמלחמה זו לא תסתיים לפני שתתפתח ממנה מלחמת גוג ומגוג , הרי שהמלחמה אמורה להיות למעלה משנה !!! מי ישאר ממנה ???? אנחנו לא עומדים בקורבנות עד כה !! מה יהא במשך למעלה משנה ? מי יכול לשרוד ?
  אני מאמינה שהקב"ה ברחמיו הרבים לא יתן לעמ"ש לסבול כ"כ הרבה זמן !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  וישלח משיח עכשיו !!!!!!!!!!!!

 2. יהודיה ת"א

  ללא מובן שלום, עדיף שנתרכז בהזדמנות שלנו כעם ישראל לשוב בתשובה שלמה, שהרי רואים בבירור שעם ישראל בחלקו הגדול לא שומר מצוות עדיין, כלומר חוטא לה' יתברך! מספיק עיון בתורה בחומש ונביאים וכו' כדי לקבל תמונה די ברורה על המהלכים של הקב"ה ועמו ישראל… הכל כתוב. מקווה שאת/ה נמצא כבר בתהליך של תשובה כדי להבין מימינך ומשמאלך… בהצלחה לך ומהר…

 3. מרדכי

  אין מצב שהמלחמה בעזה תימשך עד תשעו המדינה לא תחזיק כלכלית מה שכן בתשעה באב תשעד ימלאו 100 שנה בדיוק לפרוץ מלחמת העולם הראשונה שזה גוג הראשון בנוסף לכך כמו שדוד בן ישי הכריע את עזה כך משיח בן דוד ינצח עזה וכל היתר בעולם מה שהיה הוא מה שיהיה

 4. שלמה אילוז

  מה הקשר בסרטונים שהבאתם על יונתן פולארד ויגאל עמיר. מה הקשר בין שני האישים שהאחד עבד למען המדינה והשני רצח יהודי (ואותי לא מעניינים הקונספירציות) אני בן תורה ואותי מעניין שהוא רצח יהודי. זה פוגע ביוקרה של האתר ומערבב נושאים לא קשורים בין יונתן ועמיר לבין הגאולה.

  1. אייל

   שלמה אתה צודק.
   למעשה לא מובן מה קשורים יונתן פולארד ויגאל עמיר ששניהם קשורים קשר הדוק לציונות או לציונות הדתית, ומה הקשר בינהם לגאולה?

   הרי אם אנחנו אומרים שהציונות היא ערב רב והיא בבחינת 'והיו צריה לראש', אז איך אנחנו פתאום בעד שניהם??

 5. עדן

  יש עניין מיוחד עם המספרים במבצע הזה.
  שלושת החטופים שנהרגו נחטפו ב 12.6
  6 מייצג תפארת – הלב וידוע שכל הלב של ישראל היה עם המשפחות האלו ו12 מייצג את 12 השבטים.
  אחר כך כל עניין ה13 שהוזכר כאן, אחריו ביום ה26(שם השם המפורש בגימטריה) הוחלט לצאת מעזה,
  ואחריו הפסקת אש של 72 שעות(עב שמות) ואז ב8.8 בשעה 8 חודש הירי ונגמרה הפסקת האש.
  יש מסר נומרולוגי חזק מאוד במלחמה הזאת.

השאר תגובה