הכנות לקראת הגאולה - משיח וגאולה בצפונות התורה
 
מדהים: מותו של מורנייה הבן בצופן התנכ”י

מדהים: מותו של מורנייה הבן בצופן התנכ”י

לפניכם טבלה נדירה, בה נראה בבירור כי ליד השם "מורנייה" מופיע הביטוי "ימת בנו". על הטבלה, שהוכנה הרבה לפני חיסולו של הבן, אומר פרופ' אליהו ריפס: "מדובר בנתון מדויק. הטבלה מדהימה"

הצופן התנ"כי: בטבלה שלפניכם תוכלו לראות בבירור את שמו של הרוצח עימאד מורנייה, אבל לא רק אותו. אם תביטו היטב תוכלו לראות שגם מות בנו מופיע שם, עוד הרבה לפני שחוסל. "מדובר בטבלה שהיתה ידוע זה זמן רב", מסביר פרופ' אליהו ריפס שהכין את הטבלה, "כאשר מורנייה מופיע בדילוג -189 שהוא דילוג רביעי בכל התורה. באותה עמודה מופיע עימאד גם כן בדילוג -189". לדברי פרופ' ריפס הופעת השמות מורנייה ועימאד יחדיו, היא צירוף נדיר שמתרחש אחת לחצי מיליון. כמו כן, בטבלה מופיע הצירוף: "יעוף לשחת", והרי שמורנייה היה טס ממקום למקום כדי לארגן פיגועים.
 
כאמור, מדובר בטבלה שאיננה חדשה. "היא נמצאה על ידי בועז מצגר עוד לפני שנת 2008", אומר פרופ' ריפס. השבוע, לאחר חיסולו של מורנייה הבן, פנה הרב דוד שטיינברג לפרופ' ריפס והסב את תשומת ליבו לכך שליד השם מורנייה הוא ראה מזמן את הביטוי "ימת בנו". פרופ' ריפס מציין: "מדובר בנתון מדויק. ניתן  לראות שהכול כתוב בתורה בפרטי פרטים, וזאת דוגמא בולטת לכך שהכול מוצפן.
 

 
תוספת של "כי לה' המלוכה" מצאנו את המילה "אירני" צמוד ל"ימת בנו" (כמו שראינו שהתרחש באופן גשמי) כמו כן מעניין שהמילים ימת בנו עוסקים ב"ויולד בנים"
עימעד