הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
מצמרר: " אני נס של בורא עולם" – סיפור מוות קליני של בחור כתוצאה מתאונת סירה  בכנרת – ערב חג פסח שני תשע"ז

מצמרר: " אני נס של בורא עולם" – סיפור מוות קליני של בחור כתוצאה מתאונת סירה בכנרת – ערב חג פסח שני תשע"ז

מצמרר:    סיפור מוות קליני של בחור בן 36  מתאונת סירה  מנוע בכנרת,  " אני נס של בורא עולם" הרגשתי שאני עולה למעלה, רואה את אדמור"י חב"ד, ממול משפחת אבוחצירא..בנימין כהנוב, לפני כחודש איבד את שתי רגליו בתאונת סירה בטבריה, חווה מוות קליני, ועכשיו מבקש שתשתפו חברים בזיכוי הרבים, הפקת הסרטון באדיבות משה חיים.

ערב חג פסח שני, – כ' ניסן  תשע"ז 16.4.17

.

.

 

   הסירה שבה אירעה התאונה(צילום: דוברות המשטרה) - אתר ynet

   מתוך אתר וואלה —   16/4/17- כ' ניסן תשע"ז

רגליו של בן 36 נקטעו בהשטת סירת מנוע בכנרת; מצבו אנוש

צוותי מד"א העניקו לפצוע טיפול רפואי שכלל חסמי עורקים,  הרדמה והנשמה ופינו אותו לבית  החולים,  שם נלחמים על חייו. משיט הסירה עוכב לחקירה

גבר בן 36 נפצע היום (ראשון) באורח אנוש ממנוע של סירה בחוף רימונים שבכנרת, בתאונה שהובילה ככל הנראה לקטיעה של רגליו.  חובשים  ופרמדיקים  של מד"א העניקו לו  טיפול  רפואי ופינו אותו לבית החולים פוריה שבטבריה  כשהוא   ונשם וסובל מחבלות קשות בגפיים.   המשטרה עיכבה לחקירה את משיט הסירה.  דודו חנונה,     חובש  רפואת חירום  של מד"א  שהה בחופשה עם משפחתו  בחוף סמוך סיפר:    "קיבלתי  בטלפון הכוננים  של מד"א קריאה על גבר שנפצע בגפיים  בזמן ששחה בכנרת.    מיד יצאתי למקום   ובתוך  רגעים  ספורים ראיתי גבר  בתוך  סירה  כשהוא סובל   מחבלות  קשות  מאוד בגפיים.   יחד עם צוותי מד"א נוספים שהגיעו  במהירות למקום הענקנו  לו טיפול   רפואי בתוך הסירה,   שכלל הנחת חסמי עורקים, הרדמה והנשמה, ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה מאוד".

מבית החולים פוריה שאליו פונה הפצוע נמסר כי הגבר סובל מקטיעה חלקית של גפיו. עוד נמסר כי הוא נמצא בחדר ההלם בבית החולים וכי נעשים ניסיונות להציל את חייו.

 

 מסר  מבניימין כהנוב לעם ישראל: להצלה מכל רע

לקרוא  בכל יום קריאת שמע – להשגה בחינם בטל. 050-411-3653

 

  

השאר תגובה