הכנות אחרונות לקראת הגאולה
 
גלרית רמזים שנת התשע"ו

גלרית רמזים שנת התשע"ו

נוספו רמזים חדשים במספר הקסם 67,

לחצו על הכפתור הצהוב בתחתית התמונה כדי לראות תמונות של רמזים קודמים…

עדכון 8.6.2016

שימו לב איזה רמזים חדים ביום ה 7.6 "למניינם" רעידת אדמה בפיליפינים בעוצמה 6.7 - וכן מעניין מאד שנפל בבאר שבע מישהו בן 67 מסולם... נפילה מסולם: דווקא בבאר שבע.... גם סולם יעקב היה בבאר שבע ... וכל זה קורה ביום 7.6 ... אין עוד מלבדו... הגיע הזמן לקבל בינה= 67 ולקבל את כוחו של: בן דויד = 76
לחץ כאן לפתיחת התמונות הבאות

רמזים קודמים: ביום העצמאות ה68- פורסם שיש 68 חיילים הרוגים השנה, במוצאי פורים נעדרת ששמה "אסתר מרדכי" – רמזים קודמים: גל משיח (קשור לפורים – לראות בתוך ההסתר הכפול את שליטת הקב"ה בגלוי), דירוג פיפא של ישראל, שליטת הקב"ה הנראת דרך משחקי הכדור רגל ועוד

תמונות קודמות שעלו לגלריה: פיגוע בדיזינגוף תל אביב = 776 – 776 מגדלים – 776 אלף עניים בישראל הכנסת חגגה 67 שנים – ובאותו יום מת אחד ממיסדי האיגלס והוא בן 67 שנים במותו ועוד..


רמזים קודמים שלא נמצאים בגלריה

תמונות של חלק מהרמזים האחרונים שנאספו

 

 

4 Comments

 1. הטח מלראות

  רמז נוסף ל67-76 :
  ג׳ בטבת תשע״ו : סמוך לשעה 14:00 התקבל דיווח על פועל באתר בנייה בשכונת הציפורים במודיעין שתקף בכלי קהה מנהל עבודה יהודי במקום ולאחר מכן תקף באמצעות כלי קהה אחר עובד מוסלמי באתר סמוך ופצע אותם באורח בינוני.
  מממצאים ראשוניים עולה כי התוקף יליד 76′ מבית סירא השוהה באישור בישראל ביצע את התקיפה,

 2. דניאל

  מיכאל אני מציע לך ללמוד את פרק לב' בספר התניא בעיון ואז תבין את הפירוש האמיתי לפסוק "משנאיך ה' אשנא".
  אני חושב ששנינו יכולים לסמוך על דעתו של מר"ן זצ"ל שמאוד קרב אותו והראה לו חיבה בפומבי ואף למד איתו בחברותא שנים !- אגב דעותי הפוליטיות רחוקות ממנו כמזרח ממערב. גם היום אתה יכול לראות שהרבה מגדולי ישראל מראים לו חיבה לא רק מרן זצ"ל.
  הסגנון הזה של "מצווה לבזות אותו" וכו' לקוח ממקום שמקללים שם בלי סוף וחושבים ששם האמת וזה בדיוק ההיפך.
  עדיף שנכשל באהבת חינם ולא בשנאת חינם.

 3. דניאל

  ערב טוב לשושנה ולכולם. העניין עם אכילת הבשר יצא מכל פרופורציות, וחייבים להבין שעם כל הכבוד לרבנים שהוזכרו שהם ודאי ת"ח, אך עלינו לדעת שבכל דור ודור הקב"ה קבע מי יהיו גדולי הדור והם נקראים "עיני העדה", לכן אם איש/ה שמע לרב עובדיה יוסף זצ"ל או לרב הראשי יצחק יוסף שליט"א או חכם שלום הכהן והרב עמאר והרב מאזוז שליט"א ובנוסף לרב יורם אברג'ל זצ"ל, שאמרו שניתן ללא בעיה לסמוך על הבדצ"ים המהודרים, לכן סימכי על הענקים הללו שהם יודעים מה הם אומרים.
  בנוסף חשוב לדעת שבמשך השבוע אדם יכול לא לאכול בשר אם הוא רוצה, אך בחגים ובשבתות זו מצוות עשה מהתורה, לכן לא סתם מבטלים מצוות.

 4. שבח

  בתפילה שנמצאה הנעדרת אסתר מרדכי שמואלביץ,
  כמו כן מפליא ששם משפחתה משורש שמואל – הנביא שביקש מהמלך שאול (מבנימין) להשמיד את עמלק – אגג,
  ומכיוון שלא סיים את המשימה, נדרשו אסתר ומרדכי (גם מבנימין) להמשיך למחות את זכר עמלק כדי שכסא השם יהיה שלם.
  במהרה בימינו אמן.

השאר תגובה